ΤΖΑΤΖΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)-ΔΠΘ
ΛΑΛΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Κ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
ΝΤΟΒΑ ΧΡΥΣΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Κ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
ΛΙΟΛΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Κ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)-ΕΚΠΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΦΗΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
ΦΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ. (ΣΕΙΡΑ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ 1)
ΜΟΥΤΟΥΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΑΝ)-ΣΑΝ
ΤΣΕΠΙΔΟΥ ΑΧΙΛΛΕΙΑΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΣΩΜΑΤΑ-ΣΣΕ
ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.
ΚΥΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
ΝΤΕΜΠΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΚΕΧΑΪΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΚΟΤΛΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)-ΔΠΘ
ΧΑΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ-ΑΣΤ. ΣΧΟΛΕΣ
ΤΣΙΡΙΚΑ ΦΡΟΣΩΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ-ΣΜΥ
ΤΑΜΠΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΙΓΑΛΕΩ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΜΑΝΑΤΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΙΩΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΦΥΣΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)-ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)-ΔΠΘ
ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΛΑΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΒΑΪΤΣΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΥΛΩΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΛΑΖΟΜΥΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ-ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΤΖΙΩΒΑ ΡΕΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  ΛΙΑΣΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ  ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΚΟΥΡΤΗΣ ΕΦΡΑΙΜΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)-ΔΠΘ
ΜΑΜΑΛΙΟΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΘΕΑΤΡΟΥ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
ΛΕΤΣΙΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)-ΔΠΘ
ΛΟΥΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΔΑΔΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)-ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
ΚΥΡΑΤΖΗ  ΒΙΡΓΙΝΙΑΔΗΜΟΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΙΓΑΛΕΩ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΡΑΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΦΕΝΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΦΑΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)- ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΣΑΒΑΛΙΑ ΗΡΩΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΣΤΕΚ)-ΑΣΤΕ
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ, ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΔΙ.ΠΑ.Ε.
ΣΟΥΛΑ ΑΟΥΡΟΡΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΡΟΙΔΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)-ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΚΙΒΡΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)-ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ
ΓΙΩΤΑ ΣΙΛΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)-ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
  ΚΩΤΤΑ ΜΥΡΟΦΟΡΑ  ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)-ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ
ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΑΣΠΑΙΤΕ
ΜΠΟΥΚΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΑΓΚΟΛΛΙ ΕΣΤΙΑΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΜΠΑΡΕΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)- ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ.

ΕΠΑΛ

ΣΟΥΛΑ ΕΡΒΙΝΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)-ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΣΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ – ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ.
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.
ΜΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)-ΑΠΘ
ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ-ΑΣΤ. ΣΧΟΛΕΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)-ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ.